» » اهدای تندیس به خانواده 2 شهید علی آبادی

به گزارش گلستان ما به نقل از زرین نامه؛ جمعی از اعضای بسیج رسانه علی آباد کتول با حضور در منزل شهیدان گرانقدر میرحیدر حسینی  و   قاسم ایمانی نصرت آبادی، تندیس های منقش به تصویر این شهیدان را به خانواده معظم آن ها تقدیم کردند.

کوتاه درباره این شهیدان:

شهید میرحیدر حسینی 

شهید میرحیدر حسینی فرزند سید علی اکبر ۲۰ مرداد ۱۳۳۴ در روستای سعد آباد فندرسک شهرستان علی آباد کتول در خانواده ای مذهبی متولد شد. 

 وی تا مقطع ابتدایی تحصیل کرد و پس از آن به عنوان کارگر در کارخانه نئوپان مشغول کار شد. 

 این رزمنده بسیجی که دوران دفاع مقدس به فرمان رهبرش لبیک گفته بود، ۱۴ خرداد ۱۳۶۵ در جزیره مینو  بر اثر اصابت ترکش به درجه رفیع شهادت نایل آمد و بعد از تشییع باشکوه روی دستان مردم شهید پرور علی آباد کتول، پیکر مطهرش در گلزار شهدای امامزاده عبدالله(ع) معصوم آباد فندرسک به خاک سپرده شد.

شهید قاسم ایمانی نصرت آبادی

شهید قاسم ایمانی نصرت آبادی فرزند محمد حسن یکم بهمن ۱۳۴۷ در روستای نصرت آباد شهرستان علی آباد کتول در خانواده ای مذهبی متولد شد.

وی تحصیلات خود را تا مقطع سوم متوسطه ادامه داد و پس از آن مدتی را به کار کشاورزی مشغول شد تا اینکه قرعه ی خدمت در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به نامش افتاد. 

 از آنجا که دوران سربازی این جوان برومند علی آبادی با دوران جنگ تحمیلی همزمان می شود، وی جبهه های حق علیه باطل را برای خدمت انتخاب و به عنوان بی سیم چی در منطقه عملیاتی مشغول فعالیت می شود. 

قاسم ایمانی نصرت آبادی ۱۹ دی ۱۳۶۵ در عملیات کربلای  محور شلمچه به فیض شهادت نایل شده و پس از تشییع با شکوه روی دستان مردم شهید پرور علی آباد کتول در گلزار شهدای امامزاده هارون (ع) روستای الازمن این شهرستان به خاک سپرده شد.

به گزارش زرین نامه؛ این تندیس ها ویژه اجلاسیه 4000 شهید استان گلستان بود که با تصویر اختصاصی هر شهید، به خانواده معظم آن ها تقدیم شد.

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به کنگره شهدای روحانی استان گلستان می باشد.

کنگره شهدای روحانی استان گلستان

کنگره شهدای روحانی استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
Golestanp.ir
sefaresh.net